Naujienos

Pirmiesiems EBI Vilniaus studijų centro absolventams įteikti sertifikatai


2012 metais Vilniuje pradėjo veikti Evangelinio Biblijos instituto Vilniaus studijų centras. Tais pačiais metais institutas stojantiesiems pasiūlė trijų pakopų studijų programas – Biblijos studijų sertifikato, Tarnystės diplomo ir Teologijos bakalauro. Pirmąją pakopą, dvejų metų nuolatinės trukmės Biblijos studijų sertifikato programą, 2014-ųjų vasarą baigė aštuoni Evangelinio Biblijos instituto Vilniaus studijų centro studentai. Tai Giedrius Ažukas, Artūras Baltakis, Gintautas Gruzdys, Inga Jonienė, Jūratė Kamarauskienė, Elena Kaminskienė, Miroslavas Krasovskis ir Gedvydas Valatka.

Vilniaus studijų centre šiuo metu studijuoja dvidešimt trys studentai ir šeši laisvieji klausytojai. Sertifikatų teikimo renginyje spalio 18 d. išsakyti Vilniaus ir Šiaulių studijų centrų dekanų, Dariaus Širvio ir Romualdo Babarsko, dėstytojo Stepono Riboko ir studentės Elenos Kaminskienės žodžiai buvo skirti visiems susirinkusiems – ir tiems studentams, kurie per dvejus metus įveikė visą studijų krūvį bei gavo sertifikatus, ir tiems, kurie vadovaudamiesi EBI teikiamu studijų programų lankstumu, sėkmingai studijuoja savo pasirinktu tempu.

Pirmosios studijų pakopos įveikimą kalbėjusieji prilygino tarpinei stotelei. Tai gal ir trumpa, bet svarbi akimirka tiems, kurie jau kurį laiką bėga ilgą ir nelengvą distanciją. Tai ir šventė, kuri ne tik leistina, bet ir būtina žmogaus gyvenime. Tai ir motyvacija, kurios pritrūkęs net ir gausius talentus ar aukštus siekius turintis žmogus gali suklupti.

Studijų pradžia, visos tarpinės stotelės ir pabaiga – kaip ir visas žmogaus gyvenimas – tesisuka aplink vieną ryškiausią ir nepamainomą ašį – Jėzaus Kristaus asmenį. Studijuojantys ir jiems žinias perduodantys niekuomet tenebūna vieni. Tebus jie viena su Kristumi – kiekvienas skyrium ir visi kartu.

Nuoširdžiai dėkojame padėjusiems rengti Biblijos studijų sertifikatų teikimo šventę – Vilniaus “Tikėjimo žodžio” bažnyčios raštinės, “Tikėjimo žodžio” leidyklos ir Vilniaus krikščionių mokyklos darbuotojams.