Naujienos

Kviečiame laisvuosius klausytojus


Visus, norinčius pagilinti biblines ir teologines žinias, Evangelinis Biblijos institutas kviečia tapti 2015–2016 m. pavasario semestro laisvaisiais klausytojais. Laisvojo klausytojo statusas ypač palankus norintiems studijuoti, bet dėl šeimyninės padėties, darbo ar kitų priežasčių negalintiems atsiduoti dvejus, ketverius ar šešerius metus trunkančioms akademinėms EBI studijoms.

Laisvieji klausytojai neprivalo atlikti namų darbų, dalyvauti atsiskaitymuose ar laikyti egzaminus. Laisvieji klausytojai dalyvauja paskaitose, turi galimybę susipažinti su EBI dėstytojais, gali naudotis studijų medžiaga ir priemonėmis. Linkime, kad kažkam tokia pažintis tapų žingsniu link akademinių studijų, įgyjant vienos iš EBI siūlomų studijų programų sertifikatą arba diplomą.

Pavasario semestras EBI Šiaulių studijų centre prasidėjo vasario 12–13 d., Vilniaus studijų centre – vasario 20 d. Visus susidomėjusius kviečiame apsilankyti EBI svetainėje http://www.ebinstitutas.lt ir susipažinti su studentams ir laisviesiems klausytojams skirta informacija – dalykais, dėstytojais, sesijų datomis ir mokesčiais už studijas. Apsisprendusius tapti laisvaisiais klausytojais prašome užpildyti anketą http://www.ebinstitutas.lt/laisvuju-klausytoju-anketa

2015–2016 m. pavasario semestro Šiaulių ir Vilniaus studijų centrų tvarkaraščius rasite čia http://www.ebinstitutas.lt/tvarkarastis/tvarkarastis Vilniaus studijų centre galima pasirinkti „Naujojo Testamento įvadą“ (dėst. Gražina Bielousova), „Krikščionybės istoriją iki Reformacijos“ (dėst. dr. Deimantas Karvelis), „Krikščionišką etiką“ (dėst. Holgeris Lahayne), „Bažnyčios prigimtį ir tarnystes“ (dėst. Rimas Mikalauskas), „Socialinę etiką, valstybę ir konfliktų sprendimą“ (dėst. Holgeris Lahayne) ir „Krikščionišką švietimą“ (dėst. Ričardas Pagojus).

Jei turite klausimų, maloniai prašome mums rašyti. Kontaktus ir visą smulkesnę informaciją rasite EBI svetainėje http://www.ebinstitutas.lt