Naujienos

Studentų priėmimas į Evangelinį Biblijos institutą


2017 m. liepos 24 d. – rugsėjo 4 d. vyksta papildomas studentų priėmimas į Evangelinį Biblijos institutą (EBI). Studentai yra priimami į Vilniaus ir Šiaulių studijų centrus. Papildomas priėmimas reiškia, kad nauji studentų kursai nebus sudaromi, stojantiesiems suteikiant galimybę įsilieti į jau vykstančias akademines programas, įvadinius studijų dalykus išklausant atskirai.

Priėmimas vyksta žemiau nurodyta tvarka:

(1) Užpildžius stojančiojo anketą;

(2) Pateikus gyvenimo aprašymą;

(3) Pateikus dvi rekomendacijas;

(4) Atlikus stojimo pokalbį.

Informaciją apie priėmimo tvarką, elektroninę stojimo anketą, gyvenimo aprašymo pavyzdį ir rekomendacijos formą rasite EBI svetainėje http://ebinstitutas.lt/lt/priemimo-tvarka. Gyvenimo aprašymas ir rekomendacijos pateikiamos paprastuoju paštu arba skenuotos el. paštu. Pašto įstaigos spaudas, kuriame nurodyta išsiuntimo data, laikomas dokumento pateikimo data. Dėl stojimo pokalbio prašome susisiekti su studijų centru, į kurį ketinate stoti. Šiaulių ir Vilniaus studijų centrų kontaktus rasite http://ebinstitutas.lt/lt/kontaktai

Visus besidominčius EBI studijomis raginame apsilankyti EBI svetainėje www.ebinstitutas.lt ir susipažinti su instituto studijų programomis, studijų dalykais, dėstytojais ir studijų mokesčiais.